Локалниот младински совет на Крушево организира хуманитарна театарска претстава која ќе се одржи на 20.12.2016

Локалниот младински совет на Крушево организира хуманитарна театарска претстава која ќе се одржи на 20.12.2016 (вторник) во Театар Крушево. Ве очекуваме сите, со грижлива самосвест, распон на емоции, малку задимени светла и совршено дозиран хумор како жив штит на еден наш сограѓанин. Драматизација и режија: Никола Јованоски

loading...
Жанет Гарсија една од најгледаните синоптичарки во светот! Еве зошто
ПРИФАТЕН ПРИГОВОРОТ НА СДСМ, ЌЕ СЕ ПРЕГЛАСУВА ВО ТЕАРЦЕ
Владата гради Панорамско тркало, Жерновски Боемски улици а ова семејство нема пари да се прехрани и ...
Јоци: Искрено, не знам која партија би направила Влада со било која албанска со вакви уцени и ултима...
(ФОТО) ПОГЛЕДНЕ ТЕ КАКО МАКЕДОНИЈА ПАТ СЕ СПРАВУВА СО СНЕГОТ ВО БИТОЛА
ДУИ СО УШТЕ ЕДЕН АПЕРКАТА ЗА ДПМНЕ: НЕМА ВЕЌЕ СВАРОВСКИ! ЌЕ ИМА РЕФОРМИ ВО СУДСТВОТО
Close
WpCoderX