СЕ ПОЈАВИ УШТЕ ЕДНА ЛУДАЧА КОЈА БАРА ГРАЃАНСКА ВОЈНА

loading...
Позитивен исход од изборите
СТРАВ ВО КОСКИ КАЈ ДПМНЕ: ГРУЕВСКИ БЕГА ОД ЗАЕВ, ПОПОВСКИ ИЗБЕГА ОД ДУЕЛ СО ПЕНДАРОВСКИ
Па дали сте нормални?! Наместо да плачеме за децата и цивилите кои умираат од руските бомби во Алепо...
ДПМНЕ И СДСМ ГЛАДНИ ЗА ВЛАСТ НЕ ГО КОРИСТАТ ВЕТОТО ШТО ИМ ГО ДОЗВОЛУВА СИСТЕМОТ
Мери Николова ке се натпреварува против Емил Димитриев за Градоначалник на Општина Пробиштип?
Предлагам амнестија на затворениците и онака политичарите нема да лежат во затвор
Close
WpCoderX