ЗА КОЕ МНОЗИНСТВО ЗБОРУВААТ ДПМНЕ?

За какво мнозинство на граѓани зборува ДПМНЕ? Вкупно важечки се гласачки ливчиња од 1.153.972 граѓани. Значи за да имаат мнозинство им требаат 576.987 граѓани. За нив гласале 454.519. За какво мнозинство зборуваат? За каква воља на народот?

loading...
Владата гради Панорамско тркало, Жерновски Боемски улици а ова семејство нема пари да се прехрани и ...
СДСМ:ГРАЃАНИТЕ ЌЕ ИМААТ ЦЕЛОСНА КОНТРОЛА НА ПАРИТЕ!
ДУИ СО УШТЕ ЕДЕН АПЕРКАТА ЗА ДПМНЕ: НЕМА ВЕЌЕ СВАРОВСКИ! ЌЕ ИМА РЕФОРМИ ВО СУДСТВОТО
СЈО ПОТВРДИ ДЕКА ЧЕШЛАЛЕ ВО ДРЖАВЕН АРХИВ, ДАЛИ И ФИЛИП ПЕТРОВСКИ Е ВМЕШАН ВО КОРУПТИВНИ ЗДЕЛКИ?
СДСМ најавува внатрепартиски избори за кандидати за градоначалници
(ВИДЕО) ЦО НА СДСМ ЕДНОГЛАСНО ГО УТВРДИ ЗОРАН ЗАЕВ ЗА МАНДАТАР ЗА СОСТАВ НА НОВАТА ВЛАДА!
Close
WpCoderX