loading...

Синот на Шумахер по стапките на татко му

Синот на легендарниот Михаел Шумахер – Мик, оди упорно по стапките на својот татко. Кьолнският весник “Експрес” излезе со информација дека 17-годишниот Германец веќе се подготвува за новата сезона, и тоа за учество во нова класа. Во оваа година Мик тераше во германската и италијанската Формула 4. Во оваа недела сепак Шумахер помладиот правел тестови со болид за Формула 3.

loading...
Новковски: Ке одолговлекуваат спротивно на договорот од Пржино
(ГАЛЕРИЈА) НАЈ СЕКСИ ПРОФЕСОРКА ПО МАТЕМАТИКА ВО СВЕТОТ! КОГА ЌЕ ЈА ВИДИТЕ НЕМА ДА ЗНАЕТЕ КОЛКУ СЕ 2...
БОМБА ОД АМЕРИКА! ТРАМП БАРА ИВАНОВ ДА МУ ГО ДОДЕЛИ МАНДАТОТ НА ЗАЕВ? СТЕЈТ ДЕПАРТМЕНТОТ ПОВИКА ИТНО...
МАКЕДОНИЈА НА НОЗЕ! СЕ ПОВЕЌЕ ЈАВНИ ЛИЧНОСТИ СЕ ПРИКЛУЧУВААТ КОН ПРОТЕСТИТЕ ЗА ЗАЧУВУВАЊЕ НА УНИТАРН...
Ако се крени војна ни Путин ни Мирка ни Ќосето ќе не спасат. За пола саат ќе не проголта мракот
Жив фатен Директор како тера ученици да одат на протести
Close
WpCoderX