Џеј Ло на 47 повторно бремена

Латино дивата секогаш ја следат озборувања и шпекулации, но ова се први од ваков тип.

jenifer-lopez-na-47-godini-bremena-so-treto-dete-1.jpg

Магазинот Life & Style на насловна страна ја објави веста дека Џеј Ло и нејзиното 29-годишно момче го очекуваат своето прво дете, трето за Џеј Ло.

jenifer-lopez-na-47-godini-bremena-so-treto-dete-2.jpg

Според интервјуто од блиски пријатели на парот „сè што таа ќе посака или побара, тој и го купува, понекогаш дури и пред да праша.“

„Подготвена е малку да се смири и да го направи Каспер најдобриот татко, бидејќи знае дека одлично ќе се снајде во улогата,“ се наведува во магазинот.

jenifer-lopez-na-47-godini-bremena-so-treto-dete-3.jpg

Додека Каспер се надева на синче, Џенифер само сака здраво бебе со оглед на нејзината возраст.

loading...
Фуере за 360 Претседателот на Македонија да се разбуди од спиење и да го осуди говорот на Груевски
Најчевска: Од интервјуто на пратеникот Груевски дознаваме дека секој оној кој ќе каже нешто лошо за ...
Моете дете цел живот ќе има слика пред себе од татко му кој беше претепан од гавазите на Грујо и нем...
АПАШЛУК И ВО СДСМ! УШТЕ НЕ ДОЈДЕНИ НА ВЛАСТ ЗЕКИРИ ОД СДСМ КУПИ ВТОР СТАН И ЏИП БМВ X5
Попова: Жерновски потроши рекордни 1,2 милиони евра за две улички
Вечерва во 360°: Што сакаше да каже Груевски со последното интервју
Close
WpCoderX