Заврши броењето во Теарце 215 за СДСМ 148 за ДПМНЕ

1 кутија изброена. ВМРО: 148 гласа, СДСМ: 215, ДУИ: 1, ДПА: 1, Алијанса на Албанците: 1, неважечки: 1

loading...
Не му иди ум на Груевски! И покрај лошиот рејтинг, фатен во криминал до гуша бара 63 пратеници
Власта во сред изборна кампања ќе не задолжи 113 милиони евра кои ќе ги враќаат нашите деца и внуци
Зошто молчи архиепископот Стефан, зошто само немо гледа и слуша како некој се заканува со ножеви, со...
Милошоски и официјално го напушта Груевски, од вчера започнал да работи како Нотар
МОЛК ВО ДПМНЕ И СДСМ ПО ЗАЕДНИЧКИОТ СТАВ НА АЛБАНСКИТЕ ПАРТИИ
Героски бара од Миленко да си ставел вазелин кога ке го прими од албанците
Close
WpCoderX