ШОУ БИЗ

Оваа Русинка ги има најубавите облини: “Подобра сум од Ким Кардашијан, немам направено пластични операции”

Анастасија Квитко е една од најпознатите Русинки, иако не се занимава со јавна работа. Таа е всушност Инстаграм ѕвезда, а на социјалните мрежи ја следат повеќе од 9 милиони следбеници и тоа благодарејќи на нејзините облини. Убавата русокоса стана инфлуенсер токму поради напоменетите облини, бујните гради и уште повеќе бујниот задник, а ја нарекуваат и руската Ким Кардашијан. Сепак, изгледа дека Анастасија ...

Read More »

Била на работ на смртта, докторите не знаеле што ѝ е сè додека во телото не ѝ пронашле мал дел од нешто што жените секој ден го употребуваат

Мајка на две деца од Масачусетс била во животна опасност откако ѝ беше дијагностициран синдром на токсичен шок предизвикан од мало парче стар тампон кој останал во нејзиното тело. Аманда Стенли (37) е мајка на две деца и употребувала тампони околу една недела. На почетокот на овој месец се разбудила со симптоми слични на грип, поради што одлучила да посети ...

Read More »

Отишол на одмор со најдобриот другар и неговата вереница, а тоа што го направил му го променило животот!

Анонимен маж побарал совет од стучно лице поради непријатноста која му се случила. Имено, тој го изневерил својот најдобар пријател така што спиел со неговата вереница. „Двајцата имаме 24 години и сме најдобри пријатели уште од училишните денови. Тој е единец, а јас имам една многу постара сестра, па сме како браќа. Минатиот месец бевме на море, а тој ја ...

Read More »

Ќе се препотите: Ники Минаж тверкаше со џиновскиот задник, а градите едвај ги задржа во мократа маичка (ВИДЕО)

Славната пејачка Ники Минаж на својот Инстаграм профил ја најави својата нова песна која ја снима заедно со пејачката Ариана Гранде. Таа објави жешки фотографии и видео снимка на која тверка со својот задник додека градите едвај ги задржа во мокрото деколте. Видеото стана вирален хит на социјалните мрежи, а фановите подзинаа додека таа мешаше со огромниот задник, погледнете.   ...

Read More »

Карлеуша во мини фустан од кој ќе останете во шок (ФОТО)

Јелена Карлеуша денеска се појави на снимањето на полуфиналната емисија „Ѕвездите на гранд“, а пејачката во студиото се појави во несекојдневна креација од која фановите останаа со подотворени усти. Имено пејачката носеше светло сино сако, црн топ и мини фустан на кои имаше апликација од која фановите останаа изненадени. Се работи за животинска глава со отворена уста која се наоѓа ...

Read More »

БУГАРСКА ЦИЦКА СРЕДЕ СКОПЈЕ, НОВА ФОТО СЕСИЈА НА РЕВОЛУШН СО СТЕЛА ОД БУГАРИЈА

Bugarakata starleta stela go zapali skopje Srela tejlor vo centarot na skopje napravi vistinski haos koga polu gola slikase za brendot revolution Drustvo i pravese modelot mario kostovski…foto bojan petrusevski Stela dve godini po red e seks simbol na bugarija Na pokana na zoki faci so zafovolstvo slikase za negoviot butik revolution inShare Save Предходна Вест„Тотал“ одложен на барање на ...

Read More »

Исовед на србинка: Го иневерив дечкото поради тоа што другиот имаше голем пен*с, али скапо го латив тоа

Тогаш бев многу млад и хормоните ја завршија работата. И јас бев во љубов со моето момче. Јас не сум склон кон измама, но знаете како – љубопитноста и страста често одат рака под рака. Значи, моите пријатели ми кажаа за едно момче од регионот што слави со својот огромен пенис. “Како во порно”, велат тие.Мојот дечко, како мене, беше неискусен и само што ...

Read More »

Исповед на Србинка: Имав секс со црнец, од неговиот голем пен*с ме заболе вилицата, а потоа влезе во мене и….

– Имав 29 години кога ја запознав Мајка. Заедно работевме и со текот на времето ме очекуваше да се одречам секојдневно – ја започнува нејзината приказна Јелена која исполни една од најголемите желби на неа. “Се собиравме во салата цело време, а потоа еден ден имав храброст да разговарам со мене. Имаше одлично тело, одлична дефиниција и беше црно. Јас никогаш не бев ...

Read More »
WpCoderX