ШОУ БИЗ

СЕКСИ ДОКТОРКА КОЈА ГО РУШИ ИНСТАГРАМ И КАЈ КОЈА СИТЕ МАЖИ САКААТ ДА СЕ ЛЕКУВААТ

Марија Јелкиќ е е една сестрана жена. Дипломирала на Медицински факултет во Белград, а се занимава и со бикини фитнес. Таа дефинтвно ги поместува сите граници и ги руши табуата. На работа во униформа, надвор од работа во хеланки и блузи – комбинации кои ги истакнуваат сите нејзини атрибути. Докторката на Инстаграм ја следат скоро 25.000 луѓе, кои секојдневно и ...

Read More »

Цел свет го виде шокантното издание!Минатата ноќ ги разголиа нозете, а ОНА дојде на црвениот тепих БЕЗ ГАЌИЧКИ!

Традиционално, секоја година се одржува добротворна вечер на Музејот на уметност во Њујорк, за да се соберат средства за моден оддел на Институтот, кој самостојно мора да се финансира самостојно во рамките на оваа институција. Видео: Како изгледаа ѕвездите во Мет Гала во претходните години    

Read More »

Шок приказна на пензиониран шофер! Еве како 30-сантиметарски вибратор се заглави на љубовникот (59), и како лекарите го спасиа!

Љубoвник од Мајданпек при сексуална игра со швалерката доживеа нешто несекојдневно. Неговата сопруга го одвела во болница, каде што неговите лекари го отстранија неговиот сексуално-стимулирачки уред од дебелото црево Возачот (59) од селото Влаоле кај Majdanpek завршил во болница со неподнослива болка, бидејќи неговиот вибратор од 30 сантиметри заглавил во ректумот! Овој необичен медицински случај ги изненади лекарите во Општата ...

Read More »

ЦЕЦА СЕ НАЈДЕ ВО УЧЕБНИК ЗА 5ТО ОДДЕЛЕНИЕ

Популарната пејачка на народна музика Светлана Цеца Ражнатовиќ влезе во еден учебник за основно училиште. Поточно стиховите од една нејзина популарна песна. Станува збор за учебникот за петто одделение, а српските ученици на нејзините стихови ќе учат падежи. „Сечаш ли се, лепи громе мој, некаде је тло под нама пуцало“, гласи една од задачите од страницата која се појави на ...

Read More »

Манекенка тврди дека бизнисмен ја присилувал да има секс со куче

Популарниот модел ја шокираше јавноста кога рече дека бизнисменот Тони Тутони ја злоупотребува со тоа што ја принудува да има секс со своето куче. Тој остро го осуди сето ова, и целата приказна доби неверојатен епилог што може да се најде подолу.  

Read More »
WpCoderX